Përkundër shumë zërave, tashmë çdo gjë është konfirmuar.
Edicioni i gjashtё i “The Voice of Albania” do tё startojë nё datёn 27 janar.

Anёtarёt e jurisё këtë gjë e janё konfirmuar disa javё mё parё.

Alban Skёnderaj, Rona Nishliu, Besa Kokёdhima dhe Xuxi do tё jenё ata qё do tё vlerёsojnё performancat bashkё me duartrokitjet e publikut.

Ky edicion do të prezantohet nga Ledion Liço.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Zbulohet data, ja kur fillon edicioni i 6-të i ‘The Voice of Albania’ Zbulohet data, ja kur fillon edicioni i 6-të i ‘The Voice of Albania’ Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!