Ajo nuk zhgënjesn asnjëherë me pamjen e saj, dhe gjatë 2016-s ajo ishte ndër personazhet më të përfolura të showbizit.

Emily Ratajkowski ka publikuar së fundmi në rrjetet sociale disa fotografi nga koleksioni i saj i fundit me bikini.

Bukuroshja ruse ka vendosur që ta nis ngrohtë vitin duke publikuar këto imazhe të nxehta.

Mesa duket, ngjyra e bardhë do të jetë tendencë edhe këtë vit në veshjet e Ratajkowskit. /Telegrafi/

The post Viti nis ngrohtë për Emily Ratajkowskin me këto imazhe të nxehta (Foto) appeared first on Telegrafi.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Viti nis ngrohtë për Emily Ratajkowskin me këto imazhe të nxehta (Foto) Viti nis ngrohtë për Emily Ratajkowskin me këto imazhe të nxehta (Foto) Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!