Ata janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit në Amerikë.
Kjo për shkak të historisë së tyre të komplikuar familjare, fakt ky aspak shqetësues për ta.

E së fundmi është publikuar lajmi se Kylie Jenner është anëtarja e dytë më e pasur në familje pas Kim K.
Dhe kjo mund të ketë qenë arsye pse Kylie dhe Tyga kanë zgjedhur të bëjnë pushime ekzotike në mes të dimrit në Meksikë.

E ajo që nuk ka munguar as kësaj here kanë skenat e tyre të nxehta. Çifti nuk ngurroi aspak që të bënin shfaqje për të pranishmit.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Tyga dhe Kylie Jenner nuk përmbahen, skena të nxehta në pishinë Tyga dhe Kylie Jenner nuk përmbahen, skena të nxehta në pishinë Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!