Auto Draft

Aktorja e njohur Teuta Krasniqi duket se po e shijon në maksimum jetën familjare.
Ajo pas mesnate ka publikuar një fotografi në Facebook në të cilën shihen burri saj Adonisi dhe vajza Tara, shkruan lajmi.

E sipas fotos shihet se Adonisi dhe Tara po bënin ‘gym’ në shtëpi, e për këtë ajo ka ‘ankesa’.

Teuta ia ka lënë një shkrim fotos ku thotë se së shpejti do t’iu bashkëngjitet dyshes në ushtrime dhe se edhe shtëpia e saj është bërë si ‘gym’.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Teuta i ‘ankohet’ Adonisit: Mu ka bo shpia si ‘gym’ Teuta i ‘ankohet’ Adonisit: Mu ka bo shpia si ‘gym’ Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!