Nuk është kursyer Robbie Williams gjatë koncertit në Central Hall të Westminster në Londër. Këngëtari ka zbritur nga skena dhe ka përshëndetur fansat duke u shtrëngruar duart.

Por duke qenë ‘live’ në televizion, telekamerat e kanë kapur duke disinfektuar duart, pasi kishte prekur mbështetësit e tij. E gjitha kjo e shoqëruar me shfryrje dhe përbuzje. Lajmi natyrisht ka bërë xhiron në internet dhe rrjetet sociale. Dhe kritikat nuk kanë munguar. Të ketë qenë vetëm një shaka ajo e ish-këngëtarit të “Take That?”.

2 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Robbie Williams disinfekton duart pas takimit me fansat Robbie Williams disinfekton duart pas takimit me fansat Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!