Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka ndezur imagjinatën e fansave të saj. Ylli 26-vjeçar ka publikuar foto dhe një video nga vaska e saj.

Ajo shfaqet tërësisht e zhveshur duke kënduar. Në një intervistë për mediat angleze, Rita ka thënë se jo gjithmonë ndjehet e sigurt për trupin e saj, por pavarësisht kësaj ajo duket mjaft në formë.

4 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Rita Ora, foto nga vaska Rita Ora, foto nga vaska Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!