Shqiptarja me nënshtetësi amerikane, Myla Sinanaj publikoi disa foto nga videoja e saj pornografike ndërsa tani ka dalë videoja e plotë.
Madje, Sinanaj nga Kosova ka qenë e ftuar në një emision ku ka komentuar videon, arsyet përse e ka bërë dhe se si bëhet publike.

Shqiptarja tregon se videon e ka publikuar ish-shoqja e saj Farrah dhe e ka bërë për t’iu hakmarrë Kim Kardashianit, pasi shumë thonë se Sinanaj i ngjan asaj. Madje Sinanaj ka qenë edhe e lidhur me ish-burrin e Kimit, Chris Humphries.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Pornostarja shqiptare Fatmira Sinanaj publikon videon porno (Video 18+) Pornostarja shqiptare Fatmira Sinanaj publikon videon porno (Video 18+) Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!