Auto Draft

Këngëtarja Morena Taraku, konsiderohet si njëra ndër këngëtaret më seksi dhe të bukura të skenës tonë, transmeton ORAinfo.
Këtë e dëshmon edhe fakti se ajo para pak kohësh ishte edhe Miss Kosova.

Morena është mjaftë aktive edhe në rrjetete sociale, ku bënë postime nga më të ndryshmet.

Edhe sonte ka postuar një fotografi, ku shihet në ashensor, aty duket edhe mjaftë bukur dhe e veshur me stil.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Morena Taraku e bën në ashensor… Morena Taraku e bën në ashensor… Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!