Prezantuesja e njohur e emisionit “Prive” Liberta Spahiu feston sot (e mërkurë) ditëlindjen e saj.

Për të gjithë ata që nuk e dinë, Libi sot mbush 32 vjet.

Ajo u bë e njohur fillimisht si modele, teksa në vitin 2009 filloi edhe punën si moderatore në programin e shoubizit “Prive” në Klan Kosova.

Tani Liberta është një nga personazhet më të njohur të showbizit në vend, dhe tash e një kohë ajo ka deklaruar se është beqare. /Telegrafi/

Liberta Spahiu

The post Liberta Spahiu feston ditëlindjen, ja sa vjet mbushi prezantuesja e njohur (Foto) appeared first on Telegrafi.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Liberta Spahiu feston ditëlindjen, ja sa vjet mbushi prezantuesja e njohur (Foto) Liberta Spahiu feston ditëlindjen, ja sa vjet mbushi prezantuesja e njohur (Foto) Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!