Kim Kardashian dhe familja e saj kanë shijuar një udhëtim në Kosta Rika.

Dhe moti i nxehtë e ka detyruar nënën e dy fëmijëve të vishet minimalisht gjatë udhëtimit të ëndrrave, duke i lënë pak vend imagjinatës.

Në fundjavë, 36-vjeçarja është fotografuar e veshur pothuajse vetëm me reçipeta dhe një fund të zi teksa darkonte me nënën dhe motrat e saj në Ostra.

29 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Kim Kardashian tregon format në Kosta Rika Kim Kardashian tregon format në Kosta Rika Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!