Katherine Heigl dhe bashkëshorti i saj, Josh Kelley kanë mirëpritur ardhjen në jetë të djalit të tyre, Joshua Bishop Kelley më 20 dhjetor.

38-vjeçarja ka pozuar në kopertinën e revistës ‘People’ bashkë me djalin e saj të sapolindur, ndërsa ka rrëfyer trishtimin e përjetuar nga pesha e madhe që shtoi gjatë shtatzënisë.

“Shtova rreth 20 kilogramë, – ka rrëfyer aktorja për ‘People’. – Kjo është e vështirë për një aktore që ka kaluar gjithë jetë duke u kujdesur të humbë peshë”.

29 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Katherine Heigl pozon për ‘People’ me djalin e porsalindur: Shtova 20 kilogramë në shtatzëni Katherine Heigl pozon për ‘People’ me djalin e porsalindur: Shtova 20 kilogramë në shtatzëni Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!