Janet Jackson lind fëmijën e parë në moshën 50-vjeçare

Këngëtarja dhe aktorja e mirënjohur amerikane, Janet Jackson, ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Ylli amerikan dhe bashkëshorti i saj, Wissam Al Mana, janë bërë me djalë të martën, shkruan Gazeta Express.

Djali, i quajtur Eissa, është lindur pa probleme, ndërsa Janet aktualisht është duke pushuar pas lindjes, ka njoftuar një përfaqësues i familjes.

Këngëtarja dhe aktorja 50-vjeçare ka qëndruar larg syrit të publikut gjatë shumicës së kohës sa ishte shtatzënë. /Express/

Janet Jackson lind fëmijën e parë në moshën 50-vjeçare
albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Janet Jackson lind fëmijën e parë në moshën 50-vjeçare Janet Jackson lind fëmijën e parë në moshën 50-vjeçare Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!