George Clooney dhe bashkëshortja Amal shumë shpejt do të bëhen prindër të dy binjakëve.

Ditët e fundit kishin nisur të qarkullonin thashetheme mbi një shtatzëni të mundshme të avokates, megjithëse një vit më parë, aktori ishte shprehur se një fëmijë nuk ishte në planet e afërta të çiftit.

Sipas asaj që raporton revista amerikane, që nga muaji gusht, çifti i famshëm kanë nisur procedurat për fertilizimin in vitro.

Clooney njihet si “hamshor” hollywoodian dhe qetësimi i tij në jetën private ka befasuar njohësit e shoubizit ndërkombëtar.

The post George Clooney në pritje të binjakëve me bashkëshorten e tij (Foto) appeared first on Telegrafi.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . George Clooney në pritje të binjakëve me bashkëshorten e tij (Foto) George Clooney në pritje të binjakëve me bashkëshorten e tij (Foto) Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!