George Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal shumë shpejt do të bëhen prindër të dy binjakëve. Lajmi bëhet me dije nga e përditshmja ‘The Daily Star’, që citon një burim pranë familjes së Amal në Bejrut.

Ditët e fundit kishin nisur të qarkullonin thashetheme mbi një shtatzëni të mundshme të avokates, megjithëse një vit më parë, aktori ishte shprehur se një fëmijë nuk ishte në planet e afërta të çiftit.

Sipas asaj që raporton revista amerikane, që nga muaji gusht, çifti i famshëm kanë nisur procedurat për fertilizimin in vitro

3 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . George Clooney do të bëhet baba në mars, Amal pret binjakë George Clooney do të bëhet baba në mars, Amal pret binjakë Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!