Femrat e familjes Hadid padyshim janë të bekuara me gjenet e bukura që kanë. Të shtunën, Yolanda Hadid dhe vajzat e saj supermodele, Gigi dhe Bella janë fotografuar teksa bënin një shëtitje së bashku.

Ato kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pamjen dhe stilin e tyre të veçantë. Ndonëse në moshë të madhe, edhe nëna ë motrave Hadid duket në formë perfekte.

30 janar 2017 (gazeta-Shqip.com)

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Femrat Hadid “pushtojnë” New York-un Femrat Hadid “pushtojnë” New York-un Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!