Reperi i njohur Capital T gjatë vitit 2016 publikoi një projekt shumë të suksesshëm në bashkëpunim me 2po2 dhe Elvanën.

Kënga “Lejla” ishte një ndër hitet më të mëdha të vitit që lam pas, teksa me të dëgjuar këtë këngë publiku “fitoi” tashmë edhe një tjetër term të ri nga estrada, termin ‘lejla’, ngjyra e cila simbolizon valutën 500 euro.

Reperi Capital T ka qenë mjaft i angazhuar së fundmi me koncerte, teksa ka ndarë me fansat e tij disa momente nga mbrëmja e tij e fundit.

Lexo po ashtu:Kështu e këndon Capital T këngën "Sa t'kom dashtë" të Nora Istrefit (Video)

Ai ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një video, ku shfaqet duke kënduar një zërit me publikun këngën “Lejla”, teksa gjatë performancës hedh në drejtim të publikut disa “lejla” të improvizuara.

Në fakt nga pamjet duke se publiku është kënaqur jashtëzakonisht, gjersa mund ta paramendoni se çfarë do të kishte ndodhur nëse “lejlat” do të ishin të vërteta! /Telegrafi/

A don me lujt me #Lejla #Ferizaj @diamondsclub

A video posted by Capital T (@truekapo) on

The post Capital T i hedh “Lejla” publikut gjatë interpretimit të këngës në Ferizaj! (Video) appeared first on Telegrafi.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Capital T i hedh “Lejla” publikut gjatë interpretimit të këngës në Ferizaj! (Video) Capital T i hedh “Lejla” publikut gjatë interpretimit të këngës në Ferizaj! (Video) Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!