Prezantuesja atraktive, Viola Spiro, ka sjellë disa imazhe teksa shfaqet duke u larë në pishinë.

Përkundër motit të ftohtë jashtë, ku shihet edhe bora, biondja atraktive është duke u argëtuar.

Viola shijon këtë moment…

Viola ka postuar fotografi dhe video nga momenti kur lahet në pishinë.

Lexo po ashtu:Moderatorja shqiptare tregon lojën e preferuar në shtrat (Video)

Ndryshe, ditë më parë ajo ka njoftuar se ndodhet në Alpet zvicerane. /Telegrafi/

#bestmoments #relax

A video posted by VS vivivio28 (@violaspiro) on

The post Bora dhe të ftohtit nuk e ndalin prezantuesen shqiptare të lahet në pishinë (Foto/Video) appeared first on Telegrafi.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Bora dhe të ftohtit nuk e ndalin prezantuesen shqiptare të lahet në pishinë (Foto/Video) Bora dhe të ftohtit nuk e ndalin prezantuesen shqiptare të lahet në pishinë (Foto/Video) Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!