Këngëtari Blero Muharremi përsëri po flet për ndarjen e tij me Teuta Krasniqin.
I ftuar në një nga emisionet kosovare, ai tregoi një detaj që ka mundur të shpie në ndarjen me Teutën, shkruan lajmi.net
Këngëtari ka thënë se çdo lidhje që kalon mbi 5 vite bëhet rutinë dhe ka treguar se ai është tip dinamik që nuk e do rutinën, dhe kjo gjë ka bërë të nënkuptohet se kjo mund të jetë arsyeja e ndarjes.

Po ashtu, Blero ka folur edhe për martesën me Teutën dhe ka mohuar faktin se martesa është bërë si imponim nga lindja e Tares.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Blero tregon arsyen se përse u nda nga Teuta (Video) Blero tregon arsyen se përse u nda nga Teuta (Video) Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!