Gjatë vitit 2016, Kylie Jenner ishte “mbretëresha e rrjeteve sociale”, ndërsa duket se do të jetë personazhi më i përfolur edhe gjatë vitit 2017.

Bukuroshja më e re e klanit Kardashian/Jenner që në ditët e para të vitit të ri ka sjellë imazhe, ku ka pozuar me bikini.

Kylie duket tmerrësisht seksi

Si gjithmonë, Kylie shfaqet jashtëzakonisht seksi, ndërsa të pasmet dhe gjoksi janë në plan të parë.

Lexo po ashtu:‘Selfie’ i fundit për vitin 2016 që e publikoi Kylie (Foto)

Pjesë e fotografive është edhe shoqja e saj, Jordyn Woods. /Telegrafi/

The post Ashtu si e përfundoi vitin e kaluar, Kylie e nis vitin e ri (Foto) appeared first on Telegrafi.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Ashtu si e përfundoi vitin e kaluar, Kylie e nis vitin e ri (Foto) Ashtu si e përfundoi vitin e kaluar, Kylie e nis vitin e ri (Foto) Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!