U bënë tash e disa vite që këngëtarja shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ndonëse i është përkushtuar studimeve, ajo prapëseprapë vazhdon të merret me muzikë, edhe pse nuk ka qenë aktive në publikimin e projekteve.

Ajo gjithashtu është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, gjersa nuk heziton që të publikojë mjaft shpesh fotografi apo video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Lexo po ashtu:Anxhelina Hadërgjonaj

Së fundmi, Anxhelina ka publikuar në Instagram Story një video ku shfaqet duke vallëzuar, ndonëse ora shënonte 4:29 e mëngjesit.

Nuk dihet nëse këngëtarja prefron që të zgjohet gjithnjë në atë orë të hershme, mirëpo edhe pse ishte herët, energjia e saj nuk mungonte aspak, madje kërcente dhe bënte lëvizhje pa pushim. /Telegrafi/

Anxhelina shfaqet duke kërcyer plot energji në 4:29 të mëngjesit. Foto nga Instagram Story.

The post Anxhelina energjike edhe në katër të mëngjesit, zgjohet herët për të kërcyer! (Foto) appeared first on Telegrafi.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Anxhelina energjike edhe në katër të mëngjesit, zgjohet herët për të kërcyer! (Foto) Anxhelina energjike edhe në katër të mëngjesit, zgjohet herët për të kërcyer! (Foto) Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!